airplane
cloud1 cloud2 cloud3 cloud4 cloud5 cloud6 cloud7

Jeden dzień – dwa spotkania!

Oto zbliża się pierwsze w nowym roku spotkanie wolontariuszy. Już 21 lutego widzimy się wszyscy, niezależnie od departamentu, by wspólnie tworzyć RABAN! Tym razem Dzień Wolontariusza zgromadzi także nowo powołanych liderów parafialnych.

 

W ten sobotni poranek już o godzinie 10:30 do salek kościoła św. Józefa (ul. Filaretów 7) zawitają delegacje z parafii, które w 2016 roku będą przyjmować pielgrzymów. Pierwsza część spotkania zawiera dużą dawkę wiedzy. Szkolenia dotyczyć będą podstawowych informacji o ŚDM oraz zakres obowiązków wolontariusza.

 

Kolejnym, centralnym punktem dnia będzie Msza Święta, która jednocześnie jest początkiem spotkania dla wolontariuszy diecezjalnych. Równo o godzinie 12:00 wszyscy zgromadzimy się, aby uczestniczyć w Eucharystii, której przewodniczyć będzie biskup naszej archidiecezji!

 

Posileni Chlebem Życia o godzinie 13:00 będziemy kontynuować spotkanie liderów. Natomiast dla wolontariuszy diecezjalnych przygotowany został warsztat dotyczący zarządzania projektem oraz kreatywnością który poprowadzi Katarzyna Braun. Będzie on wprowadzeniem do 13 marca czyli 500 dni do ŚDM, bo w naszej diecezji zamierzamy obchodzić ten dzień hucznie!

 

Na Mszę Świętą i spotkanie po niej zapraszamy również jeszcze niezaangażowane osoby, wystarczy napisać maila na adres:komitet@sdm.lublin.pl.

Stwórzmy razem to wielkie dzieło, jakim są Światowe Dni Młodzieży!

 

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *