airplane
cloud1 cloud2 cloud3 cloud4 cloud5 cloud6 cloud7

Jeszcze Ty i… zaczynamy!

Już tylko 280 dni dzieli nas od kolejnych Światowych Dni Młodzieży, które w 2016 roku odbędą się w Krakowie. To ostatni dzwonek, byś i Ty zainteresował się tym wydarzeniem i aktywnie włączył się w przygotowania. Możesz to zrobić w najbliższy czwartek, 15 października 2015 roku w kościele pw. św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów 7).

 

Choć przygotowania do ŚDM w Archidiecezji Lubelskiej już się rozpoczęły, wciąż czekamy na nowych wolontariuszy. Jesteśmy pewni, że to właśnie Ty możesz podzielić się z nami swoją wiedzą, doświadczeniami, zaszczepić w nas nowe pomysły. Dołącz więc do grona osób, które już teraz czynnie uczestniczą w spotkaniach i ciesz się w pełni z tego nadchodzącego, błogosławionego czasu!

 

Kogo szukamy? Dziewczyn i chłopców, młodych i starszych, gimnazjalistów i studentów, pasjonatów literatury i fanów futbolu – łączyć ma nas jedno – jak najlepsze przygotowanie się do Światowych Dni Młodzieży. A jeśli do tego jesteś osobą otwartą, ciekawą świata, pełną kreatywnych pomysłów, lubisz robić zdjęcia, albo chcesz rozwijać w sobie talenty lingwistyczne lub literackie, nie może Cię tu zabraknąć!

 

Sprawdź się jako dziennikarz, tłumacz, organizator, fotograf, albo specjalista od mediów społecznościowych.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się w czwartek, 15 października 2015 roku o godzinie 18.00 w kościele pw. św. Józefa w Lublinie. Rozpocznie się ono Eucharystią w kościele głównym. Część informacyjno-organizacyjna odbędzie się bezpośrednio po Mszy na plebanii w salce św. Stanisława.

Już prawie wszystko gotowe, brakuje tylko Ciebie!

 

Wszelkie bieżące informacje dostępne są na fanpage’u: https://www.facebook.com/sdmlublin

oraz na lubelskiej stronie Światowych Dni Młodzieży: http://sdm.lublin.pl/

 

autor: Aleksandra Dyjak

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *