airplane
cloud1 cloud2 cloud3 cloud4 cloud5 cloud6 cloud7

Nowy czas! Nowe miejsce i możliwości!

Wykorzystaj otwierającą się przed Tobą kolejną szansę i zasil grono wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 w Archidiecezji Lubelskiej!

Wraz z rozpoczynającym się nowym rokiem formacji duchowej przed spotkaniem młodych z całego świata, znowu stajecie przed niepowtarzalną okazją aktywnego zaangażowania się w trwające już od ponad roku przygotowania.

 

Co czeka nas w najbliższym czasie?bilde

Zaczynamy wszystko od początku! Po raz pierwszy w roku akademickim 2014/2015 spotkamy się w III czwartek miesiąca października – 16.10.2014 o godz.17.00 w nowym miejscu- Kościele Dolnym Parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP przy ulicy Filaretów 7 w Lublinie.

Tradycyjnie pierwszym punktem naszego wydarzenia będzie Msza Święta, której oprawę muzyczną zapewni schola parafialna.

Po Eucharystii(około godziny 18) odbędzie się spotkanie rekrutacyjno-informacyjne, podczas którego zapoznacie się z możliwościami pracy w wolontariacie i z zupełnie nowym aspektem naszej działalności-Planem Rozwoju Wolontariusza.

 

Rekrutacja pozostaje nadal otwarta do wszystkich działów, z wyjątkiem Departamentu Programowego. Boisz się,że trudno będzie Ci trafic do miejsca spotkania? – dookoła Kościoła czekać będą na Ciebie wolontariusze, którzy ułatwią Ci szybkie odnalezienie właściwej drogi.


Nie czekaj już dłużej! Spraw, aby Twój start w kolejny rok pracy przed ŚDM Kraków 2016 w Archidiecezji Lubelskiej był dynamiczny i owocny! Czekamy właśnie na Ciebie,młody przyjacielu!

Do zobaczenia już wkrótce!

autor: Agnieszka Styczeń

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *