airplane
cloud1 cloud2 cloud3 cloud4 cloud5 cloud6 cloud7

TERAZ CZAS NA CIEBIE!

12002000_888646601227442_866983740_o

Chciałbyś dać świadectwo swojej wiary? Lubisz pomagać? Masz talenty lub zapał do pracy, którymi chciałbyś podzielić się z innymi? Wolontariat Światowych Dni Młodzieży to doskonała przestrzeń do realizacji tych celów!

Obecność na Spotkaniu Młodych Archidiecezji Lubelskiej, organizacja peregrynacji znaków ŚDM, prowadzenie strony internetowej, ustalenie programu Dni w diecezjach, dbanie o duchowe przygotowanie uczestników ŚDM – to tylko kilka z wielu inicjatyw, które podejmują wolontariusze Światowych Dni Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. Także Ty możesz zacząć budować dzieło Światowych Dni Młodzieży już teraz! Wolontariat ŚDM to świetna okazja do wzrostu duchowego, rozwijania siebie, poznania nowych ludzi, zdobycia wielu cennych umiejętności, odkrycia swoich talentów i dzielenia się nimi z innymi. To przede wszystkim możliwość pogłębienia swojej relacji z Bogiem i drugim człowiekiem.

Jeśli chciałbyś dołączyć do grupy wolontariuszy, którzy tworzą ŚDM już dziś, przyjdź na spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się – jak zawsze- w trzeci czwartek miesiąca, czyli 17 września 2015 r. w parafii św. Józefa w Lublinie. Na początku zapraszamy na mszę świętą o godzinie 18 w kościele głównym. Po Eucharystii rozpocznie się spotkanie w salce św. Stanisława znajdującej się przy kościele dolnym. Będzie to okazja, aby dowiedzieć się więcej o Światowych Dniach Młodzieży i ich organizacji, poznać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania dotyczące ŚDM, a także znaleźć najlepsze pole do działania dla siebie.

Dołącz do nas i poczuj atmosferę tego, co wydarzy się już za 10 miesięcy najpierw w naszej archidiecezji , a następnie w Krakowie. Wykorzystaj niepowtarzalną okazję, by zaangażować się w budowę dzieła Światowych Dni Młodzieży od podstaw i stworzyć jak najlepsze warunki do przyjęcia wielu młodych z całego świata. Nie wahaj się ani chwili dłużej! Czekamy na Ciebie!

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *