airplane
cloud1 cloud2 cloud3 cloud4 cloud5 cloud6 cloud7

Wejściówki

Już 23 lipca na Stadionie „Arena Lublin” odbędzie się wydarzenie stanowiące centralny punkt obchodów Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji – #ArenaMłodych.

Jakie są zasady uczestnictwa w wydarzeniu?
#Arena Młodych jest wydarzeniem biletowanym, co oznacza, że na stadion mogą wejść osoby posiadające bilet wstępu. Bilet wstępu jest DARMOWY!

Dla kogo bilet wstępu?
Spotkanie jest adresowane przede wszystkim do młodzieży, ale może w nim wziąć udział każdy, kto chciałby doświadczyć klimatu tego wydarzenia.

Gdzie uzyskać bilet wstępu?
Bilety wstępu zostaną dostarczone do wszystkich parafii Archidiecezji Lubelskiej. Oznacza to, że każda osoba chcąca wziąć udział w wydarzeniu, musi się na nie zapisać we własnej parafii celem uzyskania biletu. Zapisy przyjmowane są u proboszczów danej parafii do 28 czerwca.
Uwaga! Bilety wstępu dla członków ruchów i wspólnot (KSM, OAZA, itp.) zostaną wydzielone z innej puli. Należy o nie pytać u liderów tych wspólnot.

Jak dojechać na wydarzenie?
Sugerujemy, aby w ramach porozumienia pomiędzy sąsiednimi parafiami zorganizować wspólny przejazd autokarowy. Informacje dotyczące wspólnego przejazdu można uzyskać
w parafiach. Uwaga! W pobliżu stadionu Arena Lublin NIE będzie wydzielonego parkingu dla samochodów osobowych!

We wszystkich wątpliwościach proszę się kontaktować z proboszczami parafii lub członkiem Komitetu Organizacyjnego ŚDM – Martą Styrkowiec, tel. 510176373.

Do zobaczenia na #Arenie Młodych!


stopka